Bloggerský itinerář

sůlkfjlůas

Text obrázku: Pod pohledem Sullivana a jeho tázavého „Proč bloguji?“

Ve středu jsme udělali další krok vpřed na dlouhé cestě, na kterou jsme se vydali začátkem měsíce. Jedenáct účastníků, z nichž sedm nás píše deníky, se sešlo na místě, kterému žertem říkáme „bloggerská kavárna“. Začali jsme textem Andrewa Sullivana „Proč jsem blogger?“ a množství vynořivších se otázek značně zviklalo jistoty nabyté během naší krátké internetové zkušenosti.

Probírali jsme přihlášky do soutěže Virtuální ostrov (Una Isla Virtual), s tučnou první cenou v podobě laptopu, který jsem vyhrála v soutěži Bitacoras.com. Někdo navrhl, že bychom mohli na týdenní setkání, které hodláme do roka uspořádat, pozvat všechny bloggery z celého světa. Zároveň jim doporučíme spolupracovat s námi na  příručkách, knihách a programech určených pro tuto výměnu znalostí.

Doposud prezentované příspěvky a konzultace budou dočasně k přečtení zde , a to až do doby, kdy bude k dispozici nový web. Tam potom zavěsíme vše, co souvisí s bloggerským itinerářem. Pokud chce někdo představit vlastní text, může ho poslat na můj mail, na mail portálu Desdecuba.com  nebo na mailovou adresu časopisu Convivencia.

About these ads

Napsat komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Změnit )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Změnit )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Změnit )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Změnit )

Connecting to %s