Psychoterapie

Přibližně den nefungoval na Generaci Y odkaz na komentáře. V prostoru pro ohlasy se totiž nahromadilo více než tři sta tisíc názorů a to ohromné množství způsobilo na serveru problémy. Ale měli bychom být vděční za tak bohatou debatu a nestěžovat si na potíže pouze přechodného rázu.
Děkuji vám za trpělivost a za shovívavost k „bloggerce naslepo“; nedokážu řešit technické problémy tak rychle, jak bych si přála. Také bych ráda zopakovala, že mé názory se objevují jen na tomto blogu a na místech, která si už získala důvěru mých čtenářů. Nejsem zodpovědná za šňůry e-mailů a pochybných textů obíhajících po internetu ani za nejrůznější zprávy, které nepocházejí z mé červené zásuvky. Všechno jsou to jenom apokryfy neboli podvrhy podepsané mým jménem.
Když bylo třeba, ostatní bloggeři přispěchali na pomoc při ucpávání děr a poskytli mé porouchané technice svoje vlastní možnosti, aby polemika mohla pokračovat. Za všechny především komentátor pod pseudonymem Tseo, jenž nabídl svůj prostor k pokračování diskuze na adrese: http://generaciony.posterous.com
Do téhle virtuální pramice se sice nahrnula trocha vody, ale nic nevěští její ztroskotání.

About these ads

Napsat komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Změnit )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Změnit )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Změnit )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Změnit )

Connecting to %s