Identifikovaní a exhibicionisté

Jako protiproud ke hře na schovávanou a předstírání jsme my, někteří alternativní bloggeři zveřejnili svůj občanský průkaz společně s našimi texty. Uprostřed všeho toho skrývání a masek mi uveřejnění občanky připomíná akt exhibicionisty, který si otvírá kabát, i když všichni ví, co uvnitř nosí.

Na tom namodralém dokumentu, který zvěrohodňuje mou existenci, mám otisk prstu, své dvě příjmení a dokonce i jména rodičů. Abych ušetřila práci policii, dávám jim předem všechny údaje o svém životě. Udělala to tak i Claudie na svém blogu Octavo Cerco, Lía na svém Habanemia a mnoho dalších, kteří prozrazují své osobní údaje aby zahnali strach.

Kdo ví, jestli tím náhodou nenakazíme i trolly, kteří se, ukrytí v anonymitě, snaží zahltit naše stránky hromadami urážek. Je ale bohužel dost nepravděpodobné, že by se tato identifikační horečka rozšířila i mezi ty, kteří mají schovávání v popisu práce. Těmto „anonymním chlapcům“ bych chtěla ukázat, že tím, že otevřu svůj kabát, se stávám něčím víc než číslem 75 09 04 24 130, dokumentem zabaleným v plastu a prstem od inkoustu, který se tiskne na papír.

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s