Okousané nehty

Konečně skončilo očekávání spojené s udělováním cen Bobs. Už víme, že Generace Y získala první místo v hlasování diváků o cenu Reportérů bez hranic, ale pořád ještě čekáme, jak rozhodne porota.

Ať už jakkoli, určitě to oslavíme. Člověk nepotřebuje mnoho důvodů k tomu, aby otevřel láhev rumu a okořenil prostor pro komentáře několika kapkami. Bude to chvíle příměří mezi pravidelnými čtenáři a trolly, mezi jednotkami kybernetického nasazení a lidmi, kteří přicházejí proto, aby skutečně diskutovali.

Tak si přisuňte židli k obrazovce, budeme závěrečný ceremoniál promítat přímo tady. Vezměte si do ruky kornoutek s arašídy a nějakou dobrotu, abyste nepřišli ani o vteřinu, až se budou předávat ceny. Prosím ty, kteří už nemají nehty, aby si nesnědli i prsty, ty budou ještě potřeba k ťukání do klávesnice.

Než začneme s mejdanem, ještě bych ráda poblahopřála všem, kteří vyhrají. Lidem, kteří jako já používají své deníky, aby vyprávěli o svém životě a kladli otázky. Nebýt podpory této světové blogosféry a nebýt ochrany, kterou mi příslušnost k ní poskytuje, už bych na svůj blog dávno musela vyvěsit ceduli “Zavřeno”. S tím, co se odehrálo při hlasování na The Bobs, už není moci, která by zastavila toto předposlední písmenko abecedy.

Děkuji všem, kteří hlasovali!

Video z předávání cen na:
http://www.thebobs.com/

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s