Psychoterapie

Přibližně den nefungoval na Generaci Y odkaz na komentáře. V prostoru pro ohlasy se totiž nahromadilo více než tři sta tisíc názorů a to ohromné množství způsobilo na serveru problémy. Ale měli bychom být vděční za tak bohatou debatu a nestěžovat si na potíže pouze přechodného rázu.
Děkuji vám za trpělivost a za shovívavost k „bloggerce naslepo“; nedokážu řešit technické problémy tak rychle, jak bych si přála. Také bych ráda zopakovala, že mé názory se objevují jen na tomto blogu a na místech, která si už získala důvěru mých čtenářů. Nejsem zodpovědná za šňůry e-mailů a pochybných textů obíhajících po internetu ani za nejrůznější zprávy, které nepocházejí z mé červené zásuvky. Všechno jsou to jenom apokryfy neboli podvrhy podepsané mým jménem.
Když bylo třeba, ostatní bloggeři přispěchali na pomoc při ucpávání děr a poskytli mé porouchané technice svoje vlastní možnosti, aby polemika mohla pokračovat. Za všechny především komentátor pod pseudonymem Tseo, jenž nabídl svůj prostor k pokračování diskuze na adrese: http://generaciony.posterous.com
Do téhle virtuální pramice se sice nahrnula trocha vody, ale nic nevěští její ztroskotání.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s