Hlášení oprav

Pro jednou si vypůjčím slovník tribun a pracovních shromáždění, abych vám oznámila, že u příležitosti druhého výročí Generace Y bych ráda implementovala některá důležitá vylepšení blogu. Když jsem začala s opravnými pracemi, došlo k technické závadě. Protože vám nemohu slíbit, že budou opravy rychle hotovy, nezbývá mi, než vyhlásit povinné prázdniny pro všechny komentátory. Hlavně žádnou paniku, jedna věc sice nezafungovala tak, jak měla, ale žádná data se neztratila.

Ráda bych zřídila fórum, kde bude možné diskutovat témata, která se přímo netýkají jednotlivých postů. Pokusím se také napojit tento deník na sociální sítě, které se v posledních měsících staly nevyhnutelnými. Můžu při této práci počítat s pomalým a cenzurovaným přístupem na internet v hotelích, ale také s nedocenitelnou pomocí spolupracovníků na všech koncích světa.

Až bude blog zase přístupný, bude dočasně uzavřen prostor pro komentáře, aby bylo možné optimalizovat databázi a zajistit, že se nic neztratí. Prozatím je možné pokračovat v debatách na http://vocescubanas.com/generaciony nebo na http://generaciony.posterous.com .

Budu vděčná za tipy na možná zlepšení, návrhy softwaru a aplikací pro fórum a především budu ráda, když tento čas využijete k novým myšlenkám, tříbení argumentů a definitivnímu odmítnutí agresivního slovníku.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s