Nabídni!

Página principal del sitio web Apretaste!

Taťána chce prodat dětský kočárek. Humberta zajímá sportovní obuv a důchodkyně na rohu prodává mahagonový psací stůl. Směnný obchod a nákup-prodej oživují státní trh, kde je jinak nedostatek zboží. Stalo se tak běžným vidět nalepené na zdech a sloupech inzeráty, které nabízejí dům, nebo třeba služby opraváře nábytku. Inzertní stránky na internetu také nabízejí cokoliv si dokážete představit. Od parabolické antény po jídlo pro papoušky.

Přes špatné připojení jsou portály typu craigslist na ostrově dost populární. Někteří z nich si vytvořili strategii, jak se dostat k zíkazníkům a posílají jim inzeráty emailem. Jedná se například o aplikaci Nabídni!, která nabízí službu zasílání a příjimání informací emailem na našem „ostrově bez připojení“. Stal se vítězem hackathonu, který se konal v Miami minulý únor a má velký potenciál skloubený s jednoduchým designem. Při návštěvě stránky Nabídni! si opakuji větu, na kterou si vzpomenu vždy, když čelím něčemu obtížnému. „Kreativita je schopnost otevřít okno, když jsou dveře zavřené“, to si v obtížných situacích opakuji jako mantru. Tenhle inzertní portál je jedno malé ale nadějné okno, které se otevřelo v železné zdi nespojení. Jako závan čerstvého vzduchu.

Doufám, že jednoho dne, Taťána, Humbert a důchodkyně na rohu budou moci využít služby webu Nabídni! pomocí emailu a také se dostanou na jejích web, kliknou, napíší větu do jednoduchého vyhledávače a najdou to, co tolik potřebují.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s