Užij si to v radosti!

Když mi bylo sedm let, mému úsměvu něco chybělo. Zrovna mi vypadávaly mléčné zuby a navíc jsem měla ve zvyku číst všechno, co mi přišlo do cesty. Byly to časy, kdy jsem poznávala, kdy jsem měla odřená kolena z pádu v zápalu her. Dnes znovu sfouknu stejné množství svíček na imaginárním dortu. Tentokrát je nesfouknu za sebe, ale za virtuální stvoření, které se narodilo 9. dubna 2007 a které svého času také prošlo etapu růstu zubů, horeček, úsměvy a nesnázemi.

Generación Y má narozeniny, skoro tisíc publikovaných příspěvků, téměř milión a půl komentářů. Přišla jsem o některé přátele a jiné jsem zase získala.

Do této doby jsem nezažila tu hrůzu, kdy člověk nemá o čem psát. Naopak, cítím, že ani čas ani internetové připojení mi nedovolili říct to, co mi ukázala kubánská realita. Tento blog si již žije vlastním životem. Dýchá ve svých čtenářích a existuje v paralelních verzích, na které já již nedosáhnu, nemohu je chránit ani schovávat. Překonal prvotní strach, kdy byl oficiálně prohlášen za zlo, kdy mu ostatní lidé nedůvěřovali, přežil technické kolapsy a dokonce i můj osobní pocit, kdy jsem byla přesvědčena, že ho přestanu psát. Tak je tady s pohmožděninami a zkušenostmi, které nasbíral za sedm let.

Brzy začne nová etapa. Generación Y se přestěhuje do nového příbytku

 

Do této doby jsem nezažila tu hrůzi, kdy člověk nemá o čem psát. Naopak, cítím, že ani čas ani internetové připojení mi nedovolili říct to, co mi ukázala kubánská realita. Tento blog si již žije vlastním životem. Dýchá ve svých čtenářích a existuje v paralerních vrzích, na které já již nedosáhnu, nemohu je chránit ani schovávat. Překonal prvotní strach kdy byl oficiálně prohlášen za zlo, kdy mu ostatní lidé nedůvěřovali, přežil technické kolapsy a dokonce i můj osobní pocit, kdy jsem byla přesvědčena, že ho přestanu psát. Tak je tady s pohmožděninami a zkušenostmi, které nasbíral za sedm let.

Brzy začne nová etapa. Generación Y se přestěhuje do nového příbytku a to do formy moderního digitálního tisku. Na přístím narozeninovém dortu budou další tváře, které bude třeba zachytit na fotce. Sfoukněme za ně teď svíčky!

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s